Четверг, 22.11.2018, 14:22

      Правова допомога юриста
Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Форма входу
Категорії розділу
Гражданские [15]
Иковые заявления, заявления гражданского законодательства
Особое производство [6]
Заявления для обращения в суд по делам особого производства
Семейные [19]
Исковые заявления, заявления по делам из семейного законодательства
Административные [3]
Исковые заявления, жалобы, протесты по административным делам
Земельные [2]
Block title
Главная » Файлы » Иски » Земельные

Позовна заява про визнання порядку користування земельною ділянкою
01.04.2011, 00:15

 

До _________ районного суду м. ___

Адреса:_____________________

Позивач: Особа_1

місце проживання та реєстрації: _(адреса)

тел.: ____________________

 

Відповідач: Особа_2

місце проживання та реєстрації: _(адреса)

тел.: ____________________

 

Третя особа, що не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору: Бюро технічної інвентаризації

Місцезнаходження:__________(адреса)

 

 

Позовна заява

про визнання порядку користування земельною ділянкою та її меж

 

Мені, Особі_1, на праві приватної власності належить домоволодіння, яке знаходиться за адресою:_____________, а саме: будинок літера А-1, житловою площею 13,00 м2, в спільному користуванні вбиральня літера Д, на підставі договору купівлі-продажу серії____ № від 10.02.2004 р. нотаріально посвідченого приватним нотаріусом ________ міського нотаріального округу _________(П.І.П. нотаріуса) та зареєстрованого в реєстрі за № 639. Право власності зареєстровано за мною в Бюро технічної інвентаризації від 16.02.2004 р. у реєстрову книгу №125 за реєстровим №17502.

Головне управління у справах містобудування та архітектури м._________, розглянувши мою заяву не має заперечення проти проведення добудови розміром 5м х 6м та капітального ремонту квартири №__ і суміжних приміщень площею, 39,1 м2, що надані під господарчі птреби (копія витягу з рішення №___ від _______р., копія згоди ГЖЕД№, та мешканців суміжних будинків додається).

Рішенням виконвчого комітету __________ районної у м. _________ ради мені дозволено виконати добудову до належної мені частини житлового будинку.

Мною було отримано проектну документацію щодо прибудови житлового будинку ______ (адреса), виготовлений ТОВ «______» та технічний висновок, який виконаний ДП «_____».

Згідно довідки ГЖЕД№ від 01.08.2007 р. вся прилегла територія до кв. ___ по вул.____, також надходить до мого користування.

Відповідно з довідкою №_______ від 15.08.2007 р. житлові будинки по ________ (адреса)  має двох власників та загальний двір. В зв’язку з тим, що співвласником будинку Особою_2 було встановлено огорожу виникло питання розподілу прилеглої території/землі/ за будинками.

Неодноразово звертаючись до співвласника Особи_2 з пропозицією поділити межі користування прилеглої території до будинку в рівних частинах, я отримувала відмову.

На сьогоднішній час мною розпочато підготовку до будівельних робіт. Так як я не знаю меж та порядку користування прилеглою до будинку території, то не можу повноцінно розпочати будівництво.

Згідно ч.1 ст. 88 Земельного кодексу України володіння, користування, та розпорядження земельною ділянкою, що перебуває у спільній частковій власності, зідйснюються за згодою всіх співвласників згідно з договором, а у разі недосягення згоди – у судовому порядку.

Згідно ч. 4 ст. 88 Земельного кодексу України учасник спільної часткової власності на земельну ділянку має право на отримання в його володіння, користування частини спільної ділянки.

На підставі вищевикладеного та екруючись ст.ст. 118-120 ЦПК, ст.88, 107, 158 Земельного кодексу України, ст. 377 Цивільного кодексу України, -

 

ПРОШУ:

1.    Визначити порядок користування земельною ділянкою домоволодіння між мною, Особа_1, та відповідачем Особа_2, в м. ________ по вул. _______, 5

2.    Виділити мені, Особі_1, в користування земельну ділянку розміром, що становить половину площі, яка перебуває у корстуванні співвласників.

3.    Призначити експертизу для визначення можливих варіантів роподілу земельної ділянки.

Додатки:

1)    Квитанція про оплату державного мита;

2)    Квитанція про оплату ІТЗ;

3)    Копії позовної заяви та додатків до неї у кількості учасників;

4)    Копія договору купівлі продажу;

5)    Копія витягу із рішення;

6)    Копія згоди мешканців суміжних будинків;

7)    Копія згди ГЖЕД№;

8)    Копія дозволу Головного  управління у справах містобудування та архітектури м._________ від _______ р.;

9)    Копія рішення виконавчого комітету_________ районної у м._________ ради №__ від _______р.

10) Копія технічного паспорту;

11) Копія проектної пропозиції;

12) Копія технічного висновку;

13) Копія довідки №______ від _____р.

14) Копія довідки №______ від _____р.

Дата ___________            ___________ Підпис

Категория: Земельные | Добавил: Инна
Просмотров: 2917 | Загрузок: 0 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 3.0/1
Всего комментариев: 1
1 Николай  
Є житловий будинок площею 218 кв.м, з допоміжними господарськими будівлями та спорудами в ньому 6 співвласників, належить на праві приватної спільної часткової власності, почато процес оформлення землі(немає права власності на зем ділянку, ні договору оренди,зараз земельна ділянка лише закріплена за будинком), затверджена технічна документація, а також співласникам виготавлена угода про встановлення порядку користування зем ділянкою по факт користуванню, з цією угодою 3 співласники не згідні, я моя дружина та дочка. Ми хочемо вирішити спір в судовому порядку.Як нам діяти? спочатку виділити у натурі частки із спільного майна, та визначити порядок користування зем ділянкою,чи відразу подавати позовну заяву про визначення порядку користування зем ділянкою,і що просити в суді? І як буде визначатись в суді скільки кому має належати землі?

Имя *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 51
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода
Copyright MyCorp © 2018
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz