Вторник, 16.04.2024, 19:08

      Правова допомога юриста
Главная | Мой профиль | Регистрация | Выход | Вход Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS
Меню сайта
Форма входу
Категорії розділу
Юридичские консультации подробно: [29]
Мої статті [19]
Block title
Главная » Статьи » Мої статті

Адміністративні правопорушення
Увага осінь! Небезпечно для здоров’я й гаманця!

У багатьох осінь асоціюється з пожовклим, опалим листям, димом розведених вогнищ. У той же час більшість із нас навіть і не підозрюють, яку шкоду завдаємо ми собі та природі, спалюючи листя та сміття. Вчені та лікарі давно довели той факт, що цей дим не лише неприємний на запах, але й шкідливий для здоров’я.
Тому, якщо ви збираєтесь спалювати прибране листя, добре подумайте, адже це може вдарити не лише по здоров’ю, але й по вашому гаманцю.
Палиш – плати. За викидання сміття у невстановленому для цього місці, громадяни несуть адміністративну відповідальность. Так, відповідно до ст.152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (КУпАП), засмічення територій побутовими та будівельними відходами, викидання, вивантаження сміття в невстановленому місці, а також спалювання є недопустимим. Порушення тягне за собою накладання штрафу на громадян від 340 до 1360 гривень, на посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності від 850 до 1700 гривень. Відповідно до статті 77–1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, спалювання опалого листя також є недопустимим. Порушення тягне накладення штрафу на громадян від 170 до 340 гривень та на посадових осіб – від 850 до 1190 гривень.
Те, що все це досить серйозна справа і за ніби-то звичайнісіньке спалювання свого ж опалого листя можна попасти на досить пристойні гроші, доводить підрозділ з охорони навколишнього середовища УДСО при УМВС України в Запорізькій області, а також адміністративні комісії при районних адміністраціях Запорізької міської ради. Силами цих органів цього року штраф сплатили декілька десятків запоріжців.
Дбай про своє здоров’я!
Не спалюйте сміття, меблі, будівельні матеріали, такі як штучно оброблена деревина або ДВП. Пам’ятайте, що заборонено спалювати такі предмети, як картон, всі види пластмас, включаючи пластмасові пляшки з-під молока та пластикові пакети, гуму та продукти з неї. Натомість здавайте ці матеріали у пункти вторинної переробки сировини.
Для прийняття оперативних заходів з виявлення винуватців та притягнення їх до адміністративної відповідальності у випадках порушень природоохоронного законодавства, просимо повідомляти відповідним райадміністраціям або підрозділу з охорони навколишнього середовища за телефоном: 764–12–62. До порушників природоохоронного законодавства будуть застосовуватися суворі заходи покарання.

Категория: Мої статті | Добавил: Инна (29.09.2010)
Просмотров: 2781 | Комментарии: 9 | Рейтинг: 1.0/1
Всего комментариев: 0
Имя *:
Email *:
Код *:
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 51
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Погода
Copyright MyCorp © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz